BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Applique 9772550
nr 977 2550
Applique
3-armad, förgylld brons, sent 1800-tal, höjd: 35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:23:29
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr